''SXT Gekko V3'' - nauja žvaigždė elektrinių motorolerių rinkoje. Naujasis mūsų elektrinių motorolerių šeimos narys turi daug kuom pasigirti. Visiškai naujas e-motorolerio dizainas, naujas, futuristinis ''LED'' žibintas iš karto sužavės Jus. Didelis ir raiškus ''LCD'' ekranas, kuriame galima matyti esamą greitį, baterijos įkrovos būseną, nuvažiuotą atstumą. Patogi sėdynė, skirta  komfortiškai sėdėti dviems, maksimali apkrovą 150 kg. Futuristinio dizaino prideda ir galinis ‘’LED’’ žibintas su posūkio signalais.

Be šių privalumų, "SXT Gekko V3" elektrinis motoroleris techniškai turi ką pasiūlyti.
Elektrinio motorolerio užvedimas per "Keyless Go" (be raktę užvedimo sistemą), ji jau yra naudojama daugelyje automobilių - tai reiškia, kad raktas lieka Jūsų kišenėje, o transporto priemonė suaktyvinama ir užvedama nuskaičius Jūsų raktą kišenėje ir Jums tereikia paspausti mygtuką ''start''. Apsaugoti e-motorolerį nuo vagysčių elektriniame motoroleryje įrengta signalizacijos sistema ir imobilizatorius. 
Paskutinis, bet ne mažiau svarbus privalumas - integruotas ''USB'' įkrovimo lizdas mobiliesiems įrenginiams.

Galinga ličio jonų baterija 48V 28 Ah, kuri, jei pageidaujama, gali būti greitai ir lengvai išimama ir už rankenos nešama įkrauti. Baterijos įkrovimo laikas yra apie 6 valandos. Elektrinio motorolerio variklis, sumontuotas galiniame rate su 80 Nm sukimo momentu, maksimalus greitis 45 km/val naudojant maksimalią 2000W galią. Elektrinis motoroleris turi du skirtingus greičio lygius. Norint taupyti energiją ‘'ECO’’ režimas su mažesne galia leis nuvažiuoti 50 km atstumą.

Saugiai kelionei užtikrinti  priekyje sumontuoti hidrauliniai, diskiniai stabdžiai, o gale,  būgniniai stabdžiai.


Transporto priemonės pristatymas:
Atkreipkite dėmesį, kad dėl pakavimo ypatumų, elektrinis motoroleris bus pristatytas 85% surinktas. Reikės susirinkti priekinę elektrinio motorolerio dalį, važiuoklę, vairą ir priekinį ratą. Surinkimo laikas apie 1.30 val. Mūsų įmonė teikia surinkimo galimybę.

SVARBU: 
Vairuoti šį elektrinį motoroleri galima nuo 16 metų turint vairuotojo pažymėjimą A1, AM. Nuo 18 metų su vairuotojo pažymėjimu AM, A1, A2, A, B arba C.

Visiems parduodamiems elektriniams motoroleriams suteikiama 6 mėnesių garantija baterijai ir 24 mėnesių garantija elektriniam motoroleriui. Taip pat papildomai siūlome įsigyti pratęstą garantiją.

Visas prekes pristatome nemokamai per 4 - 10 darbo dienų visoje Lietuvoje.

Specifikacija
Tipas Sėdimas
Skirtas Suaugusiems ir paaugliams
Registruojamas Taip
Maksimalus greitis 45 km/val
Įkalnės įveikimas Iki 21%
Galia 2000 W
Variklio tipas Bešepetėlinis variklis
Nuvažiuojamas atstumas 50 km
Įkrovimo laikas 6 val
Ratukų dydis 3.00 - 10 colių
Padangų tipas Pripučiamos
Amortizacija Priekyje ir gale hidrauliniai amortizatoriai
Stabdžiai Priekyje diskiniai / Gale būgniniai
Žibintai Priekyje ir gale ''LED'' žibintai
Apsaugos klasė IP 55
Baterija Ličio (Lithium Ion) 48V 20Ah
Spalva Balta
Maksimalus bendras svoris 150 kg
Svoris 90 kg
Garantija 24 mėnesiai (6 mėnesiai baterijai)

Elektrinis motoroleris SXT Gekko V3

  • Gamintojas: SXT
  • Prieinamumas: Sandelyje
  • € 1,999.00


Galimi pasirinkimai