Išparduota, prekę turėsime spalio pabaigoje. Priimame išankstinius užsakymus.

Elektrinis motoroleris ''SXT Raptor V3'' - trečios kartos modelis, pagamintas ant ''SXT Z3'' bazės. Esminiai techniniai duomenys yra vienodi, išskyrus bateriją ir įkroviklį.

Šis elektrinis paspirtukas su švino rūgšties baterija 72V 20 Ah ir net 1440 Wh talpos suteikia maksimalų nuvažiuojamą atstumą 50km. Tačiau norime pabrėžti, jog tai priklauso nuo baterijos įkrovos, apkrovos, temperatūros. Naudojant standartinį įkroviklį esantį komplekte, baterijos įkrovimo laikas yra 8 - 10 valandų.

Elektrinio motorolerio priekyje yra hidrauliniai, diskiniai stabdžiai, o gale, būgniniai. Verstos šakės priekyje ir galiniai amortizatoriai gale, e-motorolerį padaro labai stabilų ir komfortišką kelyje. 

Labai didelis ''LCD'' ekranas ant vairo užtikrina patikimą ir lengvai matomą informaciją, apie esamą greitį, kasdieninį ir bendrą kilometrų skaičių, baterijos būseną. Elektrinio motorolerio maksimalus greitis yra 45 km/val, o jį galima suskirstyti į tris lygius. Pirmas lygis yra ''ECO'' režimas, kuris leidžia efektyviau naudoti energiją kelyje ir pasiekti maksimalų nuvažiuojamą atstumą. Trečiasis lygis, maksimalus galingumas, tačiau mažesnis nuvažiuojamas atstumas. Variklio galia, pastovi 1500 W ir maksimali 2500 W. Elektrinio motorolerio greitį galima riboti iki 25km/val.
Transporto priemonės pristatymas:
Atkreipkite dėmesį, kad dėl pakavimo ypatumų, elektrinis motoroleris bus pristatytas 85% surinktas. Reikės susirinkti priekinę elektrinio motorolerio dalį, važiuoklę, vairą ir priekinį ratą. Surinkimo laikas apie 1.30 val. Mūsų įmonė teikia surinkimo galimybę.

SVARBU: 
Vairuoti šį elektrinį motorolerį galima nuo 16 metų turint vairuotojo pažymėjimą A1, AM. Nuo 18 metų su vairuotojo pažymėjimu AM, A1, A2, A, B arba C.

Visiems parduodamiems elektriniams motoroleriams suteikiama 6 mėnesių garantija baterijai ir 24 mėnesių garantija elektriniam motoroleriui. Taip pat papildomai siūlome įsigyti pratęstą garantiją.

Visas prekes pristatome nemokamai per 4 - 10 darbo dienų visoje Lietuvoje.

Specifikacija
Tipas Sėdimas
Skirtas Suaugusiems ir paaugliams
Registruojamas Taip
Maksimalus greitis 45 km/val
Įkalnės įveikimas 15%
Galia 2500 W
Variklio tipas Bešepetėlinis variklis
Nuvažiuojamas atstumas 50 km
Įkrovimo laikas 6 - 8 val
Ratukų dydis 3.00 - 10 colių
Padangų tipas Pripučiamos
Amortizacija Priekyje ir gale hidrauliniai amortizatoriai
Stabdžiai Priekyje diskiniai / Gale būgniniai
Žibintai Priekyje ir gale žibintai
Apsaugos klasė IP 55
Baterija Švino (Lead Acid) 72V 20Ah (1440 Wh)
Spalva Juoda / Raudona; Juoda / Žalia; Juoda / Mėlyna
Maksimalus bendras svoris 150 kg
Svoris 98 kg
Garantija 24 mėnesiai (6 mėnesiai baterijai)

Elektrinis motoroleris SXT Raptor V3

  • Gamintojas: SXT
  • Prieinamumas: Sandelyje
  • € 1,650.00


Galimi pasirinkimai