Nauji standartai su ''SXT Sonix'' modeliu. Šis elektrinis motoroleris yra tikra raketa, kurio techniniai duomenys kalba patys už save. Maksimali 4000 W variklio galia,  5,4 AG ir vos 123 kg svorio. Maksimalus greitis 80 km/val, 160 NM sukimo momentas. Galiojantis Europos Sąjungos L3e standartas 168/2013, kuris galioja nuo 2018 01 01. Nuvažiuojamas atstumas 90 - 100 km, važiuojant 45km/val (priklausomai nuo apkrovos, vairavimo stiliaus, įkrovimo būsenos, temperatūros).

"SXT SONIX" taip pat turi vadinamąją "CBS" stabdžių sistemą (kombinuota stabdžių sistema, kuri automatiškai vienu metu stabdo abu stabdžius) - staigiai stabdant įsijungia avarinio signalas (abu posūkiai mirksi) tai matosi skydelyje (OBD).

Apžvalga apie tai ko nereikėtų praleisti:

  • Be raktė užvedimo sistema
  • Išimama baterija, jei norėtumėte parsinešti bateriją į namus krovimui
  • Atbulinė pavara
  • 8A greitas krovimas
  • Signalizacija ir imobilaizeris nuo vagysčių
  • Galimas atnaujinimas į fantastišką ličio jonų baterija 100 Ah (7840 Wh)
  • ''USB'' įkrovimo lizdas mobiliesiems įrenginiams

''SXT SONIX'' taip pat turi didelės skiriamosios gebos skystųjų kristalų ekraną, kuris akivaizdžiai informuoja apie baterijos įkrovimo būseną, įtampą, greitį ir bendrą kilometrų skaičių. 72 V 40Ah ličio jonų baterija su 18650 celių turi savo vietą po sėdyne, kurios dėka,  galima greitai ir lengvai išimti bateriją išoriniam įkrovimui. Elektrinio motorolerio užvedimas per "Keyless Go" (be raktę užvedimo sistemą), ji jau yra naudojama daugelyje automobilių - tai reiškia, kad raktas lieka Jūsų kišenėje, o transporto priemonė suaktyvinama ir užvedama nuskaičius Jūsų raktą kišenėje. Siekiant apsaugoti nuo vagysčių elektriniame motoroleryje yra įrengta signalizacijos sistema ir imobilizatorius.

Norint dar geriau manevruoti, šiame modelyje buvo įrengta atbulinė pavara. Maksimalus leistinas svoris 397 kg leidžia lengvai judėti atgal. Galinėje sėdynės dalyje yra tvirtas bagažinės laikiklis, ant kurio gali būti sumontuota daiktadėžė.

Paskutiniai, bet ne mažiau svarbūs privalumai yra paprasti, bet labai naudingi. "SXT SONIX" gudrybė - tai yra integruotas "USB" įkrovimo lizdas mobiliesiems įrenginiams ir bagažo kabliukas Jūsų pirkinių maišeliui. ''OBS'' kompiuterio sistema padeda greitai ir patikimai pašalinti klaidas.

Elektrinis motoroleris gali būti pasirenkamas kaip vienvietis su didele transportavimo dėže. Prašome susisiekti su mumis dėl individualaus užsakymo.


Transporto priemonės pristatymas:
Atkreipkite dėmesį, kad dėl pakavimo ypatumų, elektrinis motoroleris bus pristatytas 85% surinktas. Reikės surinkti priekinę elektrinio motorolerio dalį, važiuoklę, vairą ir priekinį ratą. Surinkimo laikas apie 1.30 val. Mūsų įmonė teikia surinkimo galimybę.

SVARBU: 
Vairuoti šį elektrinį motorolerį galima nuo 16 metų turint vairuotojo pažymėjimą A1, AM. Nuo 18 metų su vairuotojo pažymėjimu AM, A1, A2, A, B arba C.

Visiems parduodamiems elektriniams motoroleriams suteikiama 6 mėnesių garantija baterijai ir 24 mėnesių garantija elektriniam motoroleriui. Taip pat papildomai siūlome įsigyti pratęstą garantiją.

Visas prekes pristatome nemokamai per 4 - 10 darbo dienų visoje Lietuvoje.

Specifikacija
Tipas Sėdimas
Skirtas Suaugusiems ir paaugliams
Registruojamas Taip
Maksimalus greitis 80 km/val
Įkalnės įveikimas 14° / 25%
Galia 4000 W
Variklio tipas Bešepetėlinis variklis
Nuvažiuojamas atstumas 100 km
Įkrovimo laikas 5 - 6 val
Ratukų dydis 13 colių (130/60-13 priekyje / gale)
Padangų tipas Pripučiamos
Amortizacija Priekyje ir gale hidro pneumatiniai
Stabdžiai Hydrauliniai ''CBS'' pagal naujus reikalavimus ''EEC regulation''
Žibintai Priekyje ir gale ''LED'' žibintai
Apsaugos klasė IP 55
Baterija Ličio (Lithium Ion) 72V 40Ah 2.8 kwh
Spalva Balta
Maksimalus bendras svoris 397 kg
Svoris 123 kg
Garantija 24 mėnesiai (6 mėnesiai baterijai)

Elektrinis motoroleris SXT Sonix

  • Gamintojas: SXT
  • Prieinamumas: Sandelyje
  • € 4,999.00


Galimi pasirinkimai