Prekę turėsime liepos mėnesį. Priimami išankstiniai užsakymai.

Elektrinio paspirtuko modelis „Yadea G5 PRO“ pagaminamas pagal mažuojį brolį G5. Taigi daugelis transporto priemonės detalių yra tapačios. Rėmo konstrukcija pagaminta iš šalto susukto plieno, kuris be jokios žalos atlaikė net griežčiausius vibracijos bandymus. Užpakalinė svirtis pagaminta iš tvirto aliuminio, su dvigubais amortizatoriais ir maksimali apkrova - 155 kg. Versta priekinė šakė, kuri taip pat yra su dviguba spyruokle, patikimai sugers visus kelio nelygumus ir taip užtikrins Jūsų komfortišką kelionę. 

Didžiausias skirtumas yra variklyje. „G5 PRO“ kurio maksimali gali yra 3100 W. Darbinė įtampa yra 60 V, o maksimalus sukimo momentas 130 Nm. Kontroliuojama FOC valdikliu. Maksimalus greitis yra 45 km/val. „G5 PRO“ reikalingą elektros energiją tiekia dvi 60 V 32Ah ličio jonų baterijos, kurių viduje yra įmontuoti „Panasonic 18650“ elementai, tokie pat naudojami „Tesla Model S.“ Kiekvienos atskiros baterijos talpa yra 1920 Wh (iš viso 3840 Wh). Baterijų pakanka įveikti net iki 160 km atstumui. Abu akumuliatorius galima išimti iš elektrinio motorolerio, kad būtų galima parsinešti ir įkrauti namie. Baterijos įsikrauna per 8 valandas.

„Yadea G5“ elektrinis motoroleris turi 7 colių VA skystųjų kristalų ekraną su didelio kontrasto ekranu ant vairo su automatiniu ryškumo valdymu. Kuriame rodomi visi svarbūs duomenys, tokie kaip greitis, įkrovos būsena, pasirinktas greičio lygis, nuvažiuotas atstumas, esamas mobiliojo telefono ryšys ir daug daugiau. Elektrinis motoroleris turi signalizaciją ir imobilaizerį nuo ilgapirščių.

Dideli 12 colių ratai garantuoja stabilų ir komfortišką vairavimą. Ant abiejų ratų sumontuota 220 mm hidraulinė diskinių stabdžių sistema. Elektrinis motoroleris yra pritaikytas dviems žmonėms. Taip pat po sedyne yra patogi 26 litrų talpos bagažinė, į kurią lengvai telpa šalmas. Papildomai galima įsigyti bagažinę gale. Elektrinis motoroleris sveria 118 kg, iš kurių 22 kg sveria akumuliatoriai.

Dar vienas svarbus šio elektrinio motorolerio akcentas yra mobili programėlė („APP“) su kuriais galima stebėti ir valdyti daugelį elektrinio otorolerio funkcijų. Į programą taip pat integruota praktinė savianalizės programa, kuri leidžia nustatyti bet kokius nesklandumus. Elektrinis motoroleris turi „RFID Keyless Go“ be raktę sistemą tai labai patogu, nes raktelis nuskaitomas jūsų kišenėje ir kiekvieną kartą Jums nereikia jo išsitraukti. Taip pat el. motoroleris turi USB įkrovimo lizdą Jūsų telefonui.Transporto priemonės pristatymas:
Atkreipkite dėmesį, kad dėl pakavimo ypatumų, elektrinis motoroleris bus pristatytas 85% surinktas. Reikės surinkti priekinę elektrinio motorolerio dalį, važiuoklę, vairą ir priekinį ratą. Surinkimo laikas apie 1.30 val. Mūsų įmonė teikia surinkimo galimybę.

SVARBU: 

Vairuoti šį elektrinį motoroleri galima nuo 16 metų turint vairuotojo pažymėjimą A1, AM. Nuo 18 metų su vairuotojo pažymėjimu AM, A1, A2, A, B arba C.

Visiems parduodamiems elektriniams motoroleriams suteikiama 6 mėnesių garantija baterijai ir 24 mėnesių garantija elektriniam motoroleriui. Taip pat papildomai siūlome įsigyti pratęstą garantiją.

Visas prekes pristatome nemokamai per 4 - 10 darbo dienų visoje Lietuvoje.

Specifikacija
Tipas Sėdimas
Skirtas Suaugusiems ir paaugliams
Registruojamas Taip
Maksimalus greitis 45 km/val
Įkalnės įveikimas 21%
Galia 3100 W
Variklio tipas Bešepetėlinis variklis
Nuvažiuojamas atstumas 160 km
Įkrovimo laikas 8 val
Ratukų dydis 12 colių
Padangų tipas Pripučiamos (Priekyje 90/90-12, gale 100/80-12)
Amortizacija Priekyje versti dvigubi amortizatoriai / Gale dvigubi pneumatiniai
Stabdžiai Priekyje ir gale diskiniai 220 mm
Žibintai Priekyje ir gale ''LED'' žibintai
Apsaugos klasė IP 55
Baterija ''Panasonic'' 18650 Ličio (Lithium Ion) 60V 64Ah (3840 Wh) (Tokios pat kaip Tesla model S)
Spalva Balta
Maksimalus bendras svoris 155 kg
Svoris 118 kg
Garantija 24 mėnesiai (6 mėnesiai baterijai)

Elektrinis motoroleris SXT Yadea G5 Pro

  • Gamintojas: SXT
  • Prieinamumas: Išparduota
  • € 4,890.00


Galimi pasirinkimai