''SXT Z3'' yra naujasis flagmanas elektrinių motorolerių rinkoje.

Aprūpintas išimama ir keičiama ličio jonų, ''Panasonic' ' baterija 60 V 26 Ah. Tokia pati "Panasonic" baterija naudojama ''Tesla model S''. Dinaminė galia užtikrinama ekstremaliomis sąlygomis nuo -10 ° iki + 55 ° C. Baterijos svoris tik 10,5 kg, ją galima greitai ir lengvai išimti ir įkrauti namie. Įkrovimo procesas užtrunka tik 2 valandas naudojant greitą įkroviklį esantį komplekte. ''ECO'' režimu nuvažiuojamas atstumas net iki 120 km. Normaliu režimu 60 - 70 km (priklausomai nuo apkrovos, vairavimo stiliaus, įkrovimo būsenos, temperatūros)

Naujasis ''SXT Z3'' užtikrina stabilų ir komfortišką vairavimą dėl hidro pneumatinių amortizatorių galinėje dalyje ir hidraulinių amortizatorių priekyje.

Naujasis ''SXT Z3'' elektrinis motoroleris buvo bandomas daugiau nei vienerius metus ir sertifikuotas dar iki pristatant jį rinkai. Įrengta amortizavimo sistema priekinėje ašyje vibracijos bandymų metu buvo tikrinama 4 milijonus kartų. Ergonomiškai optimizuotas e-motorolerio rėmas, pagamintas iš anglies pluošto, karbono. Pradėjus testuoti, su ''SXT Z3'' buvo atlikta daugiau nei 200 nacionalinių bandymų ir buvo baigta su daugiau nei 100 000  kilometrų per 120 bandymų dienų.

Didžiausia variklio galia yra 2500 W, kurios yra pakankamai, kad leistų esant maksimaliai apkrovai (200 kg) po kelių sekundžių pasiekti 45 km/val greitį. Bateriją ir variklį kontroliuoja ''FOC'' valdiklis. Hidrauliniai, diskiniai 220 mm stabdžiai priekyje ir gale užtikrina puikų stabdymą ir ekstremaliose situacijose. 

Transporto priemonės pristatymas:
Atkreipkite dėmesį, kad dėl pakavimo ypatumų, elektrinis motoroleris bus pristatytas 85% surinktas. Reikės surinkti priekinę elektrinio motorolerio dalį, važiuoklę, vairą ir priekinį ratą. Surinkimo laikas apie 1.30 val. Mūsų įmonė teikia surinkimo galimybę.

SVARBU: 
Vairuoti šį elektrinį motoroleri galima nuo 16 metų turint vairuotojo pažymėjimą A1, AM. Nuo 18 metų su vairuotojo pažymėjimu AM, A1, A2, A, B arba C.

Visiems parduodamiems elektriniams motoroleriams suteikiama 6 mėnesių garantija baterijai ir 24 mėnesių garantija elektriniam motoroleriui. Taip pat papildomai siūlome įsigyti pratęstą garantiją.

Visas prekes pristatome nemokamai per 4 - 10 darbo dienų visoje Lietuvoje.

Specifikacija
Tipas Sėdimas
Skirtas Suaugusiems ir paaugliams
Registruojamas Taip
Maksimalus greitis 45 km/val
Įkalnės įveikimas 21%
Galia 2500 W
Variklio tipas Bešepetėlinis variklis
Nuvažiuojamas atstumas 120 km
Įkrovimo laikas 2 val
Ratukų dydis 3.00 - 10 colių
Padangų tipas Pripučiamos
Amortizacija Priekyje hidrauliniai amortizatoriai / Gale hidro pneumatiniai
Stabdžiai ABS / Priekyje ir gale diskiniai 220mm
Žibintai Priekyje ir gale ''LED'' žibintai
Apsaugos klasė IP 55
Baterija ''Panasonic'' 18650 Ličio (Lithium Ion) 60V 26Ah (1560 Wh)(Tokios pat kaip Tesla model S)
Spalva Balta
Maksimalus bendras svoris 200 kg
Svoris 85 kg
Garantija 24 mėnesiai (6 mėnesiai baterijai)

Elektrinis motoroleris SXT Z3

  • Gamintojas: SXT
  • Prieinamumas: Išparduota
  • € 2,999.00


Galimi pasirinkimai