''SXT Velox'' yra pirmasis mūsų sulankstomas elektrinis dviratis su pedalais. ''SXT Velox'' turintis aukščiausios klasės rėmą pagamintą iš magnio lydinio, kurį sudaro vientisas dizainas be jokių jungčių ar suvirinimo siūlių, todėl rėmas yra ypač stabilus ir atsparus.

Elektrinį dviratį galima sulankstyti vos per kelias sekundes, todėl greitai ir lengvai jį galima sumažinti iki itin kompaktiško. Aukščiausios rūšies ''LG'' 18650 ličio jonu baterija, itin galinga 36V, sumontuota rėmo viduje. Baterija pritvirtinta ir apsaugota aukštos kokybės aliuminio korpuse ir gali būti nuimta tik atrakinus raktu. Baterija gali būti lengvai išimama ir nešama už rankenėlės. Baterijos įkrovimo laikas su 2A pakrovėju yra vos 2,5 valandos. O nuvažiuojamas atstumas ''ECO'' režime yra net iki 65 km. Eco režimas leidžia pasiekti maksimalų greitį iki 16 km/h. Elektrinis dviratis turi tris parinktis, ''Eco'' leidžia įsibėgėti iki 16 km/val. ''NORMAL'' iki 20 km/val. Ir ''SPORT'' leidžia pasiekti net 25 km/val greitį.

E-dviračio variklis, šepetėlinis, turintis 250 W galingumą ir 12 Nm sukimo momentą bei gali būti valdomas trimis skirtingomis parinktimis – Sport, Normal ir Eco.

''SXT Velox'' turi galinio rato amortizatorių, kuris kartu su 16 colių (40,64 cm) pripučiamomis padangomis, užtikrina labai patogią ir komfortišką Jūsų kelionę. Priekyje ir gale sumontuoti ''LED'' žibintai, apšvies Jūsų kelią tamsoje ir būsite geriau matomi kitiems eismo dalyviams. Sėdynė - ergonomiškos formos, ir labai lengvai reguliuojama.

Prie vairo rankenėlės pritvirtintas valdymo blokas su ''LCD'' ekranu, kuriame matysite akumuliatoriaus įkrovimo būseną, greitį, nuvažiuotą atstumą, galėsite keisti skirtingus greičio režimus.

''SXT Velox'' elektrinio dviračio svoris su baterija vos 18,9 kg. Maksimalus svoris iki 120 kg.

E-dviratis komplekte turi priekinį ir galinį purvasargius (sparnus).


Visiems parduodamiems elektriniams dviračiams suteikiama 6 mėnesių garantija baterijai ir 24 mėnesių garantija elektriniam dviračiui. Taip pat papildomai siūlome įsigyti pratęstą garantiją.

Visas prekes pristatome nemokamai per 4 - 10 darbo dienų visoje Lietuvoje.

Specifikacija
Tipas Sėdimas
Skirtas Suaugusiems ir paaugliams
Registruojamas Ne
Maksimalus greitis 25 km/val
Greičio ribojimas Yra
Įkalnės įveikimas 25°
Galia 250 W
Variklio tipas Bešepetėlinis variklis
Nuvažiuojamas atstumas 65 km
Įkrovimo laikas 2,5 val
Kruizo kontrolė Nėra
Ratukų dydis 16 colių (40,64 cm)
Padangų tipas Pripučiamos
Amortizacija Gale amortizatoriai
Stabdžiai Priekyje ir gale diskiniai
Stabdžiai regeneruojantys energija Nėra
Žibintai Priekyje ir gale "Led'' žibintai
Apsaugos klasė IP 55
Baterija ''LG' ličio (Lithium Ion) 36V
Spalva Balta, Juoda
Pagaminimo medžiaga Rėmas iš magnio lydinio
Maksimalus bendras svoris 120 kg
Svoris 18,9 kg
Garantija 24 mėnesiai (6 mėnesiai baterijai)

Elektrinis dviratis SXT Velox

  • Gamintojas: SXT
  • Prieinamumas: Išparduota
  • € 1,100.00


Galimi pasirinkimai