Išparduota, prekę turėsime rugpjūčio pabaigoje. Priimame išankstinius užsakymus.

Mums rūpi Jūsų saugumas! 
Pirkdami bet kurį elektrinį paspirtuką gausite DOVANŲ
 "Powerslide" šalmą.
Vienas greičiausių elektrinių paspirtukų pasaulyje! 

Susipažinkite "SXT Ultimate PRO" yra tikra lenktynių mašina su labai galingu varikliu!

"SXT Ultimate PRO" yra tikrai per galingas - jis nėra sukurtas ekonomiškumo rekordams gerinti, nepaisant galingos baterijos. Jis netausoja  padangų, ''ECO'' mygtukas yra tik tam, kad išvengtumėte ratų prasisukimų, o ne dėl ekonomiškumo t.y., suvartoti kuo mažiau energijos. Dabar kyla klausimas - kodėl pirkti kažką panašaus į šį monstrą? Yra tik viena priežastis - ADRENALINAS, KADANGI SU ŠIUO ELEKTRINIU PASPIRTUKU YRA BEPROTIŠKAI LINKSMA!

''LCD'' ekrane galima nustatyti 3 greičio režimus. 1 pavara riboja greitį iki 20 km/val, antroji pavara – riboja iki 40 km/val, o 3-ioji pavara leidžia maksimalų greitį 65km/val.

Juo važiuoti tikrai labai malonu. Elektrinis paspirtukas turi du variklius, kitaip tariant jis varomas abiem ratais, kurių pastovi galia yra 800 W, taigi iš viso 1600 W. Didžiausia variklio galia yra stulbinanti 2640 W. Ši galia elektrinam paspirtukui, leidžia pasiekti maksimalų greitį 65 km/val, todėl mes primygtinai rekomenduojame vairuoti šį elektrinį paspirtuką su apsaugomis ir šalmu. Priekinio rato variklis gali būti išjungtas vienu mygtuko paspaudimu, todėl elektrinis paspirtukas gali važiuoti tik su galinio rato varikliu, tuomet sunaudojama tik pusė elektros energijos ir atitinkamai nuvažiuosite toliau. Be to, variklius galima apriboti ''ECO'' mygtuku, kuris sumažina maksimalų greitį iki 52 km/val.

Ekstremali variklio galia varoma 60 V 18,2 Ah (1092 Wh) Li-Ion, ličio baterija. Maksimalaus galingumo režimu, negalima tiksliai pasakyti kiek nuvažiuosite, dėl daugybės veiksnių, bet nuvažiuoti galima apie 25 km. ''Eco'' režimu arba tik su vienu varikliu nuvažiuojamas atstumas padidėja, nes perpus mažiau sunaudojama energijos, dėl viso to nuvažiuosite apie 45 - 50 km. Įkrovimo laikas yra maždaug 8 - 9 valandos, naudojant 2A įkroviklį esantį komplekte. Tačiau elektrinis paspirtukas turi antrą įkrovimo lizdą, prie kurio galima prijungti papildomą pakrovėją, kuris atitinkamai padengia pusę įkrovimo laiko 4 - 5 val.

"SXT Ultimate PRO" aprūpintas puikiais 140 mm hidrauliniais ir diskiniais stabdžiais priekyje ir gale. Be to, šis modelis turi galinį elektrinį stabdį, kurio dėka stabdymo jėga dar padidėja.

Elektrinio paspirtuko ratai 10 colių (25,4cm) "CST" su pripučiamomis padangomis ir ardomais dviejų dalių aliumininiais ratlankiais, kad būtų lengva ir greita pasikeisti padangas. Norint užtikrinti saugų ir komfortišką vairavimą, įmontavome priekyje ir gale dvigubus amortizatorius.

Akseleratoriaus rankena yra su integruotu ''LCD'' ekranu, rodančiu esamą greitį, dienos ir visų kilometrų skaičių, kelionės trukmę, baterijos būseną, baterijos įkrovos būseną ir baterijos įtampą voltais. Žemiau ''LCD'' ekrano yra įmontuotas ''USB'' įkrovimo lizdas, galėsite patogiai įkrauti mobilųjį telefoną.

Elektrinio paspirtuko svoris yra 31,3 kg, įskaitant bateriją. Maksimali šio modelio apkrova gali siekti iki 120 kg, o vairo mechanizmą galima sulenkti, todėl šį elektrinį paspirtuką taip pat galima lengvai vežiotis automobilio bagažinėje.


Visiems parduodamiems elektriniams paspirtukams suteikiama 6 mėnesių garantija baterijai ir 24 mėnesių garantija elektriniam paspirtukui. Taip pat papildomai siūlome įsigyti pratęstą garantiją.

Visas prekes pristatome nemokamai per 4 - 10 darbo dienų visoje Lietuvoje.

Specifikacija
Tipas Stovimas
Skirtas Suaugusiems
Registruojamas Ne
Maksimalus greitis 65 km/val
Greičio ribojimas Yra
Įkalnės įveikimas 27°
Galia 2640 W
Variklio tipas Du bešepetėliniai varikliai
Nuvažiuojamas atstumas 50 km
Įkrovimo laikas 8 val
Kruizo kontrolė Nėra
Ratukų dydis 10 colių (25,4 cm)
Padangų tipas Pripučiamos
Amortizacija Priekį ir gale amortizatoriai
Stabdžiai Priekyje ir gale diskiniai 140 mm
Stabdžiai regeneruojantys energija Nėra
Žibintai Nėra
Žibintų sensorius Nėra
Apsaugos klasė IP 54
Baterija Ličio (Li-Ion) 60V 18,2 Ah (1092 Wh)
Spalva Juoda
Pagaminimo medžiaga 6061 T6 Aviacinis aliuminis
Maksimalus bendras svoris 120 kg
Svoris 31,3 kg
Aukštis, ilgis, plotis (išskleisto) 122 cm x 120 cm x 61 cm
Aukštis, ilgis, plotis (suskleisto) 44 cm x 126 cm x 61 cm
Garantija 24 mėnesiai (6 mėnesiai baterijai)

Elektrinis paspirtukas SXT Ultimate PRO

  • Gamintojas: SXT
  • Prieinamumas: Sandelyje
  • € 2,200.00


Galimi pasirinkimai