Elektrinis dviratis ZBIKE Z2
Unikalaus dizaino ir sportiško charakterio elektra varomas dviratis. Unikalus ir novatoriškas dizainas priverčia atsisukti pamačius gatvėje, nuo pat pirmo žvilgsnio demonstruoja ambicijas ir drąsą, tapti vienu geriausių elektrinių dviračių.

PRECIZIŠKAS RANKŲ DARBAS
Kai prie modelio sukūrimo praleidi daugiau nei 2 metus – supranti, jog šiam brangaus darbo vaisiui reikalingas išskirtinis dėmesys. Todėl visi "ZBIKE" dviračiai yra gaminami rankomis. Kuriant šį "ZBIKE Z2" elektrinį dvirartį buvo atlikta begalė bandymų, kurių dėka, sukūrėme tobulą elektrinį dviratį tiems, kurie vertina patogų bei lengvą važiavimą tiek mieste, tiek ir už jo ribų.

MID-DRIVE VARIKLIO SISTEMA

Mid-drive – tai naujoviška sistema, kuri palengvina bet kurio dviratininko gyvenimą. Ji padeda minti dviratį arba leidžia važiuoti imituojant mynimą. Elektriniame dviratyje įrengtais 3,5 arba 9 greičių rėžimais – kiekvienas kalnelis bus lengvai įveikiamas malonumas, o kelionės nesugadins jokia kelio danga.

GREITAS IR PATIKIMAS
E-dviračio greitis gali būti apribotas iki legaliai reikalaujamo 25 km/val greičio – tačiau tai nėra jo galimybių ribos. Šio žvėries viduje slypi itin kokybiškas ir visame pasaulyje vertinamas „Bafang“ gamybos „BBSHD“ variklis, pasižymintis net 1000W galia, leidžiančia išvystyti iki 60 km/val greitį. Dviratyje naudojama „Shimano Deore“ pavarų sistema, prie kurios pritaikėme specialų sensorių, atjungiantį variklį perjungiant bėgius.

DIDELĖS TALPOS AKUMULIATORIUS
ZBIKE Z2 dviračiui yra gaminamas specialus, galingas akumuliatorius, kuriam naudojamos aukščiausios kokybės „Panasonic“ bei „Sanyo” ličio jonų baterijos. Su paprasčiausiu baziniu akumuliatoriaum galėsite įveikti iki 170 kilometrų.
Akumuliatorius gali būti pagamintas integruojant pakrovėją tiesiai į rėmą su 3 metrų pakrovimo laidu. Šio patikimo akumuliatoriaus talpa – iki 1.5 kWh, 29Ah, įtampa – 48 V.

TVIRTAS IR BEBAIMIS
Dviratis yra lengvas – pats rėmas sveria vos 15 kg. Tačiau ypač stiprus aliuminio (6082T6) lydinys leidžia atlaikyti apkrovas net iki 120 kg. Tam padeda ir aukščiausios klasės „Manitou“ gamybos amortizatoriai (papildomai galima pasirinkti ir „FOX“, „Rockshox“ ar „DNM“ gamybos amortizatorius).

Kiekvieną ZBIKE elektrinį dviratį galima nudažyti Jums patinkančia spalva.
Galima komplektuoti su Rockshox, Fox racing amortizatoriais ir galingesne 72V baterija.


Dėl individualių užsakymų, prašome kreiptis: [email protected] arba +370 678 08 888Visiems parduodamiems elektriniams dviračiams suteikiama 6 mėnesių garantija baterijai ir 24 mėnesių garantija elektriniam dviračiui. Taip pat papildomai siūlome įsigyti pratęstą garantiją.

Visas prekes pristatome nemokamai per 4 - 10 darbo dienų visoje Lietuvoje.

Specifikacija
Tipas Sėdimas
Skirtas Suaugusiems ir paaugliams
Registruojamas Ne
Maksimalus greitis 60 km/val
Greičio ribojimas Yra
Įkalnės įveikimas 25°
Galia 1000 W
Variklio tipas Bešepetėlinis variklis
Nuvažiuojamas atstumas 170 km
Įkrovimo laikas 3 val
Kruizo kontrolė Nėra
Ratukų dydis 27,5+
Padangų tipas Pripučiamos
Amortizacija Gale ir priekyje reguliuojami amortizatoriai
Stabdžiai Hidrauliniai MAGURA MT5e
Žibintai Nėra
Apsaugos klasė IP 55
Baterija „Panasonic“ ličio jonų (Li-ion) 1.5 kWh, 29Ah, įtampa – 48 V
Spalva Balta, Juoda, Raudona, Žalia, Geltona, Mėlyna
Pagaminimo medžiaga Aviacinis aliuminis 6082 T6
Maksimalus bendras svoris 120 kg
Svoris 35 kg
Garantija 24 mėnesiai (6 mėnesiai baterijai)

Elektrinis dviratis ZBIKE Z2

  • Gamintojas: ZBIKE
  • Prieinamumas: Sandelyje
  • 5,221.00 €


Galimi pasirinkimai