Verslui

Viena iš elektrinio transporto rinkos lyderių, ElectroCity.lt siūlo platų pasirinkimą nestandartinių ir pritaikytų įvairiems poreikiams transporto priemonių pasirinkimą.   


Transportą galima pritaikyti: 

    • Elektrinis transportas įmonėms (darbuotojų mobilumui ir motivacinėms priemonėms);

    • Teikiantiems pristatymo paslaugas (maisto išvežiojimas, kurjerių paslaugos, korespondencijos išnešiotojams);

    • Transportas pagal asmeninį poreikį (kelionei į mokyklą, universitetą, darbą, laisvalaikio kelionėms);

    • Medicinoje;

    • Apsaugoje;

    • Paspirtukų dalinimosi paslauga.


Pastaruoju metu elektrinis transportas daugybėje miestų visame pasaulyje stipriai populiarėja. Tobulas sprendimas kovoje su eismo spūstimis taip pat, kaip ir su parkavimosi vietų stoka bei didelėmis kainomis yra mūsų siūlomi, vietos daug nereikalaujantys, elektrinių paspirtukų modeliai. Elektriniai paspirtukai  yra sukurti kasdieniam naudojimui. Inovatyvūs ir patikimai suprojektuoti e-paspirtukai  yra pagrindas ekonomiškam važinėjimui iki darbo ar kliento, parduotuvės ar vaistinės. Užtikriname, kad mūsų siūlomi elektriniai paspirtukai yra tikrai labai patvarūs ir tvirti bei ilgaamžiški. Dar vienas labai svarbus aspektas, kad el. paspirtukai nereikalauja labai didelės priežiūros, tačiau, nereikėtų pamiršti, kad kuo labiau jį prižiūrėsite ir laikysitės gamintojo rekomendacijų, tuo ilgiau jis Jums tarnaus.
Jeigu yra poreikis, galime įdiegti GPS seklį į elektrinį paspirtuką, jog galėtume sekti esamą e-paspirtuko vietą. Be to, yra galimybė sukurti mobilią programėlę ir pritaikyti ją pagal vartotojo poreikius. Be viso to, siūlome pritaikytus stovus elektriniam transportui.

Daugumoje didelių įmonių  ir miestų elektriniai paspirtukai yra sėkmingai naudojami ilgų atstumų greitam įveikimui. Elektriniai paspirtukai sutrumpina prastovos laiką, tobulu atveju – prastovos apskritai nelieka. Daugybė esamų pėsčiųjų, dviračių takų yra rekonstruojami ir pritaikomi elektriniams paspirtukams.

Didėjant eismo spūstims ypač miestų centrinėse dalyse yra nepaprastai sunku maisto išvežiotojams, kurjeriams, korespondencijos išnešiotojams ir pan. atlikinėti savo tiesiogines pareigas iš taško A į tašką B. Šioms kliūtims sprendimas labai paprastas – mūsų parduodami elektriniai paspirtukai, kuriuos galima pritaikyti šioms sritims. Mūsų siūlomi el. paspirtukai yra ne tik kainos atžvilgiu geras pasirinkimas (beveik nieko nekainuoja jų priežiūra ir jie ilgaamžiški), bet ir lankstumo atžvilgiu t.y., darbuotojas ar Jūs tapsite mobilesnis ir greitesnis, kadangi tai padės Jums išvengti eismo spūsčių, parkavimo problemų. Be to, įsigiję e-paspirtuką prisidėsite prie gamtos tausojimo, neerzinsite kitų eismo dalyvių variklio garsu ir neteršite gamtos išmetamosiomis dujomis. Pas mus rasite nuo mažų, kompaktiškų elektrinių paspirtukų, kurie yra vieni lengviausių pasaulyje, iki didesnių, su dideliais ratais, amortizacija ir sėdyne. 

Visoms mūsų parduodamoms prekėms suteikiame 24 mėnesių garantiją, nemokamą kasmetinę apžiūrą, aptarnavimą, serviso paslaugas po garantinio, atsarginių dalių tiekimą, aksesuarus.

Patikiname, jog kartu galime rasti geriausią sprendimą Jūsų poreikiams. Dėl individualių pasiūlymų, prašome susisiekti su mumis el.p. [email protected], mob. Tel. +370 678 08 888