GPS SEKIMO ĮRANGA

Elektrinių paspirtukų, dviračių GPS sekimo įranga - reikalinga užtikrinti Jūsų elektrinio paspirtuko, dviračio saugumui. Matykite realiu laiku kur yra Jūsų el. paspirtukas, dviratis. GPS sekliai skirstomos pagal saugumo lygį ir dydį. GPS seklys gali būti valdomas SMS žinutėmis. Jum tereikia išsiųsti SMS žinutę su komanda ir gaunate google maps nuorodą į telefoną su objekto vieta. Tikslesniam stebėjimui kai kurie GPS trekeriai gali būti pajungiami prie serverio. GPS įranga kuri yra prijungiama prie serverio yra visuomet matoma. GPS serveryje galite matyti visą paspirtuko, dviračio maršrutą ir vietą kurioje jis dabar yra. Taip pat GPS įranga turi atmintį, kurią bet kada galėsite patikrinti ir pamatyti kur buvo objektas. Kai kuriuos GPS seklius galima prijungti prie elektrinio paspirtuko, dviračio baterijos. Taip nereikės kiekvieną kartą krauti GPS imtuvo. Galėsite būti ramūs, kad GPS trekeris neišsikraus ir el. paspirtukas, dviratis bus visuomet matomas.
GPS sekimo įranga yra įvairių dydžių. Nuo labai mažos iki didelės. Dideli GPS imtuvai turi didelius akumuliatorius ir veikia ilgiau nei maži GPS sekliai. Didelius GPS seklius dažniausiai montuojame į dviračius, motorolerius, motociklus ar automobilius. Na, o mažiausi GPS sekliai montuojami į elektrinius paspirtukus, kadangi ten vietos nėra per daug kur galima būtų paslėpti GPS imtuvą.
Su GPS sekimo įranga Jūsų elektrinis paspirtukas, dviratis, motoroleris ar motociklas bus tikrai labiau apsaugotas nuo ilgapirščiu. O įmonės transporto judėjimas bus matomas.
Elektrinių paspirtukų, dviračių, motorolerių, motociklų GPS sekimo įranga internetu - ElectroCity.lt

GPS Seklys dino

GPS Seklys dino

GPS seklys skirtas nustatyti tikslią buvimo vietą.
Budėjimo rėžimas iki 16 parų.

72.00 €

GPS Seklys mini

GPS Seklys mini

GPS seklys skirtas nustatyti tikslią buvimo vietą.
Budėjimo rėžimas 3 - 4 paros.

86.00 €

GPS Seklys T5

GPS Seklys T5

GPS seklys skirtas nustatyti tikslią buvimo vietą.
Budėjimo rėžimas iki 200 parų.

152.00 €

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)